لباسکار: ایمن یار بزرگترین تولید کننده و واردکننده انواع لباسکار

برای خرید لباسکار با ما مشورت کنید 

09125255371

66487153-66487102-66464897

09123383450

بزرگترین تولیدکننده و واردکننده لباسکار و تجهیزات ایمنی


مدل لباس کارکنان خود را به ما بسپارید

تجهیزات حفاظت از بدن:

 لباسهای حفاظتی(  لباسکار ):

 

لباسکار به عنوان یکی از وسایل استحفاظی فردی  مطرح می ­باشد و کلیه کارکنان باید با

لباس کار مناسب محل کارشان در آنجا حضور بعمل آورند. لباسکار کارکنان دارای خصوصیات ذیل بوده و مطابق  مقررات ذیل در اختیار کارکنان قرار می­گیرند.


معمولاً لباسکار به عنوان یک پوشش سراسری تنه، دست و پاها را در مقابل شرایط محیطی حفاظت می کند. ساده ترین شکل لباسکار در دو فرم ظاهری  بلوز و شلوار یا کاپشن و شلوار(دو تکه) و نوع یکسره ( بیلرسوت ) و از جنس  الیاف طبیعی ( پلی استر پنبه ) و یا درصدی الیاف طبیعی و مصنوعی ( فیلامن ویسکوز ) و در مواردی تماماً از الیاف شیمیایی و صنعتی تولید می­شود. بدیهی است هر چه الیاف بکار رفته شده در پارچه طبیعی ­تر باشد، تبادل حرارتی آن آسانتر و لباس به اصطلاح خنک تر است. البسه اختصاصی در مشاغل ویژه و نیز فصول سرد که از جمله می ­توان لباس عایق سرما و رطوبت مخصوص سردخانه ها ،‌لباس نسوز مخصوص حرارت کوره های ذوب و لباس ضد حریق از جنس پارچه­های PVC را نام برد. لباس حفاظتی در برابر گرما از الیاف مخصوصی با پوشش آلومینیوم که تا 90% اشعه مادون قرمز را برگشت می ­دهد، ساخته شده و به منظور کار در مجاورت کوره­ها و فرآیندهای حرارتی استفاده می­شود.

 همین الان تماس بگیرید

09125255371

لباسکارهای تولیدی این شرکت در طرح ها و مدل های دلخواه شما تهیه و تولید میشود.

انواع آرم ها بنا به درخواست شما (گلدوزی- چاپ سیلک- سابلیمیشن- دیجیتال- اورینت- حک) قابل انجام میباشد. 

خصوصیات کلی لباس کار:

 

خصوصیات لباس کار ایمن عبارت است از:

 

1. لباس کار باید اندازه و متناسب با بدن فرد استفاده کننده باشد.

 

2.کارکنانی که با ماشین کار می­کنند و یا در جوار ماشین­آلات مشغول کار هستند باید از لباس کاری استفاده کنند که هیچ قسمت آن باز یا پاره نباشد. آویزان نمودن زنجیر ساعت، کلید و نظایر آنها روی لباس کار اکیداً‌ ممنوع است.

 

3.در محل کار که احتمال خطر انفجار و یا حریق باشد استفاده از یقه نورگیری (آفتاب گردان) و زه و دسته عینک که از انواع سلونوئید ساخته شده­اند و همچنین همراه داشتن سایر مواد قابل اشتعال برای کارکنان مربوطه اکیداً ممنوع است.

 

4.در صورتیکه انجام کاری ایجاب نماید که کارکنان آستین لباس کار خود را مستمراً بالا بزنند بایستی از لباس کار آستین کوتاه استفاده نمایند.

 

5.کارکنانی که در محیطهای آلوده به گرد و غبار، مواد قابل اشتعال و انفجار و یا مسموم کننده بکار اشتغال دارند، نباید لباسهای جیب­دار و یا لبه­دار (دوبل شلوار) را در بر داشته باشند، چون ممکن است گرد و غبار و مواد مزبور در چین و لبه لباس باقی بمانند.

 

6.لباس ایمنی مخصوص کارکنانی که با مواد خورنده و یا مضر کار می ­کنند باید آب و گاز در آن نفوذ ننموده و جنس آن مناسب با نوع ماده و یا موادی که با آنها کار می ­کنند باشد.

 

7.لباس نسوز مخصوص حفاظت در مقابل حریق بایستی شامل کلاه، دستکش و کفش بصورت یک تکه و سر هم باشد.

 

8.لباس کارکنانی که با مواد اسیدی و رادیواکتیو کار می­کنند باید بصورت یکپارچه و بدون منفذ همراه با کلاه مخصوص، کفش و دستکش از جنس خاص و غیر قابل نفوذ باشد. ( به بخش لباس های ایمنی ویژه مراجعه فرمائید ) .

 

9.لباس بارانی به صورت پالتویی کلاه سر خود را از جنس پارچه ضد آب با آستری نخی (جهت مناطق معتدل) و یا آستری پشمی (جهت مناطق سرد سیر) با رنگ مصوب تهیه شود.

 

 

 

تذکر 1: کارکنانی که لباسشان بمواد نفتی یا شیمیایی خطرناک آغشته شود باید فوراً لباس خود را شسته و یا تعویض نموده و آن قسمت از بدن را نیز که در تماس بوده با شوینده­های مناسب بشویند. هیچ یک از کارکنان حق ندارند با لباس آغشته به مواد نفتی و یا مواد شیمیایی به آتش، شعله و دیگر منابع حرارتی نزدیک شوند ( نظیر بخاری و ...) و یا کبریت و فندک و غیره روشن نمایند.

 

تذکر 2: در صورت پارگی، ‌خراب شدن و یا آلودگی بمواد نفتی یا شیمیایی خطرناک لباس کار باید برای تمیز شدن آن اقدام نمایید و در صورت نیاز به تعویض به سرپرست مربوط ارائه شود.

 

تذکر 3: البسه آغشته به روغن و یا گریس باید فوراً از تن خارج شود چون ممکن است ایجاد ناراحتی پوست نماید.

 

همین الان تماس بگیرید

09125255371

66464897-66487102-66487153

09123383450

/ 0 نظر / 92 بازدید